Veľkosť textu

Aktuálny režim fungovania psychologického oddelenia a ambulancií

AKTUALIZOVANÉ 26.10.2020: Vzhľadom k neustále sa zhoršujúcej epidemiologickej situácii naše pracovisko dnešným dňom obmedzuje režim fungovania. Vyšetrenia a psychoterapiu poskytujeme iba vopred objednaným pacientom a pacientom v akútnych stavoch vyžadujúcich si neodkladnú starostlivosť. Pacientov z tohto dôvodu žiadame, aby v prípade potreby kontaktovali naše pracovisko telefonicky alebo emailom a obmedzili osobné návštevy nemocnice.

Telefón: 02 / 3261 - 4076 
Kontaktný e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Pri osobnej návšteve oddelenia a ambulancií je v záujme ochrany zdravia pre pacientov povinné dodržiavanie nasledujúcich protiepidemiologických opatrení:

  • Negatívna anamnéza – osobná návšteva je možná iba pre pacientov, ktorí neboli, v posledných 14 dňoch v rizikovej oblasti na Slovensku alebo v zahraničí, neboli v posledných 14 dňoch v kontakte s osobou s pozitívnym testom na COVID-19, a to ani v spoločnej domácnosti, ani v zamestnaní a ani nečakajú na výsledky z testovania na pôvodcu COVID-19.

  • Zdravotný stav – pacient musí byť bez podozrenia na ochorenie COVID-19 a bez príznakov ochorenia ako sú zvýšená telesná teplota, kašeľ, sťažené dýchanie a pod.

  • Meranie teploty – pred vstupom do nemocnice sú pacienti povinní nechať si zmerať telesnú teplotu a to prechodom cez hlavný vchod do nemocnice zo Satinského ulice. Následne môžu pacienti vyjsť z hlavnej budovy nemocnice a prejsť do budovy na Cintorínskej 3/A, kde sa nachádza naše oddelenie.

  • Ochranné pomôcky – počas celej návštevy nemocnice je povinné správne nosenie ochranných pomôcok (kompletné prekrytie úst aj nosa).

  • Dezinfekcia rúk – povinnosť dezinfikovať si ruky pri vstupe do budovy nemocnice.

  • Sociálny odstuprozostupy v čakárni a dodržiavanie odstupu od pacientov a personálu nemocnice.

 

Pokiaľ nebudú dodržané uvedené protiepidemiologické opatrenia, pacient nebude vyšetrený.

 


Späť na Psychologické oddelenie