Veľkosť textu

Vážení pacienti,
 
radi by sme Vás informovali o vyhradenom čase telefonického objednávania pacientov na špecializované ambulancie a to od 13.00 hod. do 14:30 hod..  
V prípade záujmu o objednanie, prosíme kontaktujte v tomto čase ambulanciu na čísle, ktoré nájdete na podstránke špecializovaných ambulancií
 
Vedenie UN-NsM, a.s.
 

Zákaz návštev na lôžkových oddeleniach

Je jediným pracoviskom svojho druhu na Slovensku a poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť na úrovni polikliniky príslušníkom ozbrojených zložiek Ministerstva vnútra SR a Ministerstva obrany SR, poistencom všetkých zdravotných poisťovní, ako aj pacientom bez poistenia vrátane občanov zo zahraničia, ktorí hradia svoju zdravotnú starostlivosť priamou platbou.

Dlhoročná tradícia nemocnice v Košiciach (od roku 1858) so zárukou ľudského prístupu vysoko kvalifikovaného personálu s kvalitným moderným technickým vybavením, prispieva k trvale zvýšenému záujmu o naše služby v regióne.

Dúfame, že aktuálne informácie vzbudia aj Váš záujem o naše zdravotnícke zariadenie
a pomôžu Vám pri možnom využívaní našich služieb v budúcnosti.

Kontaktná adresa:

Univerzitná Nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s.

Satinského 1, 811 08 Bratislava

Pracovisko Košice

Murgašova 1, 040 86 Košice
Spojovateľ – vrátnica:
Tel.:  055/61 30 111

Riaditeľ pracoviska Košice

MUDr. Cyril Šalapa

Tel.: 055 /61 30 011
Fax: 055 /61 30 010
Kontaktný e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Námestník pre LPS (súčasne vedúci lekár JZS a vedúci lekár Polikliniky)

MUDr. Ľubomír Hudák

Tel.: 055/61 30 201
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Námestníčka pre OŠE a vedúca sestra Polikliniky

PhDr. Mgr. Ingrid Dreisigová

Tel.: 055/61 30 503
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.